De onfortuinlijke dood van Krijn Kip en andere verhalen die best wel eens echt gebeurd zouden kunnen zijn (maar misschien ook niet)

Nieuw en tweedehands

Koop nieuw online

Een klein dorp in de Zak van Zuid-Beveland, twee meisjes op de drempel naar de puberteit en een hoop kattenkwaad: de verhalen in De onfortuinlijke dood van Krijn Kip en andere verhalen die best wel eens echt gebeurd zouden kunnen zijn (maar misschien ook niet) zouden best wel eens echt gebeurd kunnen zijn (maar misschien ook niet). Tezamen schetsen ze een ontroerend, wonderlijk beeld van een vervlogen analoog tijdperk. Katinka Polderman ('s-Heer Abtskerke, 1981) is cabaretiere. Daarnaast presenteerde ze verschillende TV-programma's voor Omroep Zeeland en schreef ze columns voor onder andere Trouw, Spits en Zeeuws Tijdschrift.

Verkopen

Heb je een exemplaar van dit boek in jouw boekenkast staan? Gun dat boek een tweede leven en biedt het te koop aan op Boeken-tweedehands.nl
Verkoop
Dit is 42 keer bekeken en door 0 gebruiker(s) als favoriet bewaard.

Tweedehands exemplaren

Van dit zijn nog geen tweedehands exemplaren beschikbaar.

Zie ook


Boeken-tweedehands.nl maakt gebruik van cookies.
Accepteren Meer informatie